there are no questionnaires yet

the results of previous surveys

моя страница

личная страница

DZIDZIO

DZIDZIO

Биография

DZIDZIO – мегапопулярний український гурт, що був створений в місті Новояворівськ Львівської області 2009 року двома талановитими артистами Дзідзьом і Лесиком за підтримки їхнього земляка – Кузьми Скрябіна. Не дарма Дзідзьо називає Кузьму своєю «першою вчителькою». Дзідзьо – це самобутній артист з народу і спілкується й співає він так, щоб його розуміли прості люди. Завдяки його широко відомим монологам про ненаглядного колегу – свиню Мейсона, Дзідзьо став популярним в Інтернеті. Відтоді Мейсон є ідейним натхненником гурту, який вніс свій відбиток до основного ексклюзивного символу гурту DZIDZIO – рожевого п’ятака. Незабаром після появи пісні Кузьми «Старі фотографії» у незвичному виконанні DZIDZIO новий музичний проект впевнено увірвався у медійний простір України.

Сьогодні DZIDZIO – беззаперечно зірка Інтернету! Адже тільки фан-клуб гурту в соціальній мережі Вконтакті є найбільшим серед українських виконавців і вже перевищує 145 000 прихильників, а тільки за рік кількість переглядів роликів гурту лише на офіційному каналі DZIDZIO в YouTube перевищила 9 мільйонів! Вітчизняні радіостанції та телеканали з задоволенням запрошують хлопців до себе на ефіри, про що свідчать посилання нижче.

На сьогодні у складі гурту троє веселих музикантів – Дзідзьо, Лесик і Юлік, яким вдалося сколихнути український шоу-бізнес своєю ні на кого не схожою творчістю, оскільки колектив працює в жанрі комедійного антигламурного попу. DZIDZIO їздять з концертами по всій Україні на «Каділаку», який, як пожартував Дзідзьо в своєму інтерв’ю, дістався хлопцям в якості гонорару за виступ в одному мальовничому колгоспі. На радощах від такого подарунку долі колектив DZIDZIO почав підкорювати інші точки земної кулі. І в 2011 році Дзідзьо нарешті поїхав в гості до своєї мами в Іспанію, де відбулися зйомки кліпу на пісню «Сама-сама».

Влітку 2012 року була проведена прем’єра кліпу на пісню «ХА-ХА-ХА» в столичному клубі Byblos, що розбудила весь сплячий Київ цікавою неординарною програмою і позитивним настроєм. До презентації кліпу гурт DZIDZIO залучив максимум технічних ноу-хау: було проведено кілька веб-конференцій на відомих порталах та радіостанціях, величезна інтернет-аудиторія спостерігала за концертом он-лайн на офіційному каналі гурту в YouTube, а також було випущено App-програму гурту для iPhone.

Восени 2012 року DZIDZIO відвідали щорічний Oktoberfest в Мюнхені, де хлопці спілкувалися з місцевими поціновувачами пива і музики, а також гостями фестивалю зі всього світу, які були вражені і запам’ятали гурт завдяки яскравим костюмам в стилі Oktoberfest і живому виконанню пісень!

У листопаді 2012 року креативні DZIDZIO та їх команда випустили вибухово-позитивний і яскравий дебютний CD альбом під назвою «ХА-ХА-ХА», що вже впевнено підкорює музичний ринок України.

Весну 2013 року хлопці зустріли з новим яскравим хітом «Сусіди», на який невгамовні музиканти презентували кліп в середині березня. В ньому традиційно знялася героїня всіх кліпів гурту DZIDZIO, їхня муза – Надєжда. Також в березні DZIDZIO випустили перший на українському музичному просторі персональний караоке-диск гурту, що не призначений для продажу, щоб їхні прихильники мали можливість співати разом з ними!

Офіційні ресурси DZIDZIO:

Офіційний сайт: http://dzidzio.com
Офіційний канал на YouTube: http://youtube.com/DzidzioTube
Офіційний Фан-клуб Вконтакті: http://vk.com/dzidzio
Офіційний Фан-клуб в
Facebook: http://fb.com/dzidzio
Офіційна програма DZIDZIO для iPhone: https://itunes.apple.com/ua/app/dzidzio+/id590416425?mt=8
Офіційна програма DZIDZIO для Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.forphonesolutions.dzidzio


MP3

Для работы mp3 плеера необходимо скачать Flash Player
Для работы mp3 плеера необходимо скачать Flash Player
 
Charts (hit parades)
new

Home | About us | NEWS | Blogs of FM-TV presenters | For Radio Stations | For TV companies | Public People | For fans | For mass media | Our partners